aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.cz

Poradím Vám jak s ním pracovat a jak vytvářet interaktivní online kurzy. Zajistím Vám sledovanost a úspěšný prodej. V rámci personálně poradenské společnosti MotivP mám za sebou realizace online vzdělávání na míru i prostřednictvím Online akademie od malých firem až po nadnárodní korporace.

Organizace konferencí

Domluvím Vám zajímavé řečníky, pomohu navrhnout program, zajistím materiály a vše kolem natáčení celé akce, včetně střihu a uveřejnění. To vše pod hlavičkou společnosti MotivP, která je jedničkou v pořádání manažerských a HR konferencí a udává trend na trhu.

Natáčení konferencí, rozhovorů s odborníky

Mám dlouhodobé zkušenosti s natáčením konferencí. Můj tým má natočeno a prostříháno více jak 2.500 hodin záznamu. Zajistím Vám hosting na unikátním portálu MotivP.com, kde můžete odkazovat i na Vaše budoucí akce.

Teambuilding

Ve společnosti MotivP organizuji firemní a skupinové teambuildingy. Například Filmový, TV štáb, Čokoládový, Rudické propadání aj. Úspěšně kombinuji teambuildingové aktivity s večerními programy, workshopy nebo doplňkovým firemním školením.